Mladá Fronta Dnes

Mladá Fronta Dnes

Mladá Fronta Dnes

Mladá fronta Dnes, ve zkratce také nazývána MF Dnes je jeden z nejprodávanějších a nejčtenějších deníků v České republice. Noviny pod tímto název začali oficiálně vycházet na podzim roku 1990. Vydáním těchto novin tak navázaly na deník Mladá fronta, ze kterého převzali jak redaktory píšící pro tento deník tak i čtenáře, kteří si tento druh novin oblíbili již v minulosti.

Původně byla v vydávání novin založena společnost MaF a.s., která se o rok později sloučila s Francouzkou firmou Socpresse a vytvořila společnost MaFra. a.s., která je od roku 1995 majetkem německého koncernu Rheunish-Bergische Druckerei und Verlagsgesellschaft mbH. MaFra kromě tištěného zajišťuje také online zpravodajství na portálu idnes.cz.

Vzhledem ke skutečnosti, že Mladá fronta Dnes přináší také podrobné informace z regionů, tvoří redakci těchto novin jedna centrální redakce v Praze a 14 redakcích umístěních v jednotlivých regionech. Šéfredaktorem novin je momentálně Robert Čásenský a dalšími přispěvovately například Karel Steigerwald, Martin Komárek, Jana Bendlová a množství dalších kvalitních autorů.

Průměrně je během jednoho dne prodáno přes 300 000 výtisků s tím, že ve čtvrtek, kdy je novinový plátek doplněn magazínem obsahujícím televizní program je průměrná prodejnost přes 450 výtisků za den. Mezi nejčastější čtenáře Mladé fronty patří lidé s maturitou či vysokoškolským vzděláním a příjmy nad 16 000 Kč měsíčního příjmu které při četbě jistě potěší kvalitní káva z kávových kapslí. Nabídku kávy naleznete na webu našeho sponzora kávové-kapsle.cz. Pokud i vy hledáte aktuální a nezkreslené informace z domova, regionů i zahraničí, inzerci či DVD v příloze je Mladá fronta Dnes jistě ta správná volba.

 

Najdi si čtení

rychle a jednoduše

Vyhledat:

Tip

Aktuální zprávy, informace...

Tip

Oblíbené weby

pro dlouhou chvíli

Všechna práva vyhrazena Deníky.net | Ochrana osobních údajů

Domů |  Seznam |  Zprávy |  Kontakt